Hopp til innhold

Ogndalsrennet - Endring av stilart!

Pga snøforholdene er det blitt endring av stilart, rennet arrangeres i FRITEKNIKK

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vålen Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Peder Røyseng Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ressem-Folden, Erik Elias Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svane, Matheo Strand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westerhus, William Nilsen Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Martin Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøtan, Synnøve Moen Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Elvira Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røliaunet, Elisabeth Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolås, Amalie Hanem Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøtan, Ingeborg Moen Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF