Hopp til innhold

Kiwi Hoslerennet

Kiwi Hoslerennet er et tradisjonsrikt renn i klassisk stilart, for barn/ungdom i alderen 8-14 år. Rennet arrangeres av Øvrevoll Hosle IL (ØHIL) og avholdes på Sørkedalen IF Skistadion.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sørkedalen IF Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Bispevn. 69 1362 HOSLE
  • Telefon: 96011840
  • E-post: ohil@ohil.no
  • Hjemmeside: http://www.ohil.no
  • Rennleder: Gabriele Quaino
  • Ass. TD: Knut Erik Villadsen
  • TD: Olav Tungesvik

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Benjamin Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søia, Sigurd Coward Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aafloen, Christopher Bagle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brunsdon, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feltman, Kasper Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaden, Adrian Baakind Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garmann, Elias Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen-Angell, Filip August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midelfart, Henrik Nesset Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midelfart, Johannes Nesset Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nessa, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnemoen, Christian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Mathias Johansen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svilosen, Mathias Aleksander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wigaard, Fredrik Holm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Even Haslestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhm-Wang, Kristian August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Godø, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horjen, Nikolai Gullerud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Henrik Fantoft Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Tinius Mørch Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oberprieler, Noah Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Mikkel Krogh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brennhovd, Tideman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farshad, Payam Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granli, Isak Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hareide, Matias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Julian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Isak Marcus Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oberprieler, Louis Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Liam Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Matheo Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willas, Nikolai Hagerup Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum, Fredrik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum, Jørgen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaarder, Johan Kvalsnes Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaden, Mathias Baakind Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Caspian Hongseth Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garmann, Julian Segergren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Philip Marcus Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fauskerud, Hedda Stiansen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mari Bjerke Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Sunniva Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ask, Milla Josefine Krogh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Maja Moore Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gislefoss, Victoria Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gärtner, Sidsel Goiri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Maren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killengreen, Ingrid Christine Ligaard Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Mathilde Anna Nesse Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Silja Ingrid Nesse Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osburg, Pia Madeleine Høyem Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Emblem, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kielland, Una Marie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rebbestad, Lea Opsanger Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Live Henriette Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aizea Goiri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæther, Liva Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Clara Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Julie Bratt Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratengen, Kristine Jahr Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gran, Julie Hellum Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønlund, Stella Evensen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Killengreen, Anne Elisabeth Ligaard Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molom, Narangerel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordengen, Sangmo Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roshauw, Emilie Jørstad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Hanna Elisabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulltveit-Moe, Hennie Lehmann Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Sigrid Tilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal, Ida Bjørnsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF