Hopp til innhold

StaviåsRennet 2020 - FLYTTET

Staviåsrennet 2020 blir flyttet til Nordåsen Skistadion på Maura, grunnet snømangel i grunnlovsbygda. Rennet vil bli arrangert i Skate teknikk og ikke skiathlon som først planlagt, grunnet de rådende forhold og ny arena. Nye oppdaterte løypekart og detaljer finner dere vedlagt nedenfor. Eidsvold Værks Skiklubb ønsker alle løpere, trenere, oppmenn, publikum og alle samarbeidspartnere hjertelig velkommen til Staviåsrennet 2020, på Nordåsen skistadion søndag 09.februar 2020. Årets renn er Sparebank 1 Cup for 13 og 14-årsklassene https://www.skiforbundet.no/akershus/langrenn/arrangement/sb1cup/. Første start klokken 09:00 og Cup klassene startet 10:00 med G14 klassen og deretter G13, J14 og J13. Påmelding til klassen SuperRekrutt gjøres manuelt på stadion. Se vedlagte dokumenter for ytterligere info. Eidsvold Værks Skiklubb ønsker å rette en stor takk til våre venner i Bjerke IL, som lar oss bruke deres anlegg og fasiliteter for å arrangere skirenn. Se vedlagte dokumenter for detalje

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nordåsen,Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ford, Aedrian Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staff-hansen, Tobias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensby, Fredrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokken, Lars Kristiansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Andreas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østgård-Halvorsen, Daniel Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihler-Antonsen, Einar Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Jacob Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensby, Sigurd Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinge, Noah Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einan, Kasper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granlien-Hartweg, Linus Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Miriam Ovida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vinge, Thea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Nora Julsrud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalbo, Celin Hegglund Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvik, Alma Salberg Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundli, Ada Sæter Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wiik, Daniel Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF