Hopp til innhold

Hakadalsrennet Klassisk

Siste frist for påmelding er onsdag 11/12. Startlister trekkes torsdag kveld. Vi ønsker velkommen til åpningshelg i Varingskollen med klassisk søndag Søndag: klassisk, SP1-cup for 13-14år Akershus. Husk påmelding i rett klasse eks 2008 klasse G/J 12, 2006 klasse G/J 14, 2004 klasse G/J 16. Mer informasjon på https://hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Even Skogseide Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simble, Theodor Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Sander Olai Kyrkjeeide Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarnes, Magnus Mork Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Sofus Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Even Skogseide Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Hermine Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Else Mariell Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torskangerpoll, Ida Marie Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Sol Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plows, Tara Christina Rose Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elnæs-Hjelle, Emma Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taasen, Karoline Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simble, Aurora Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taasen, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF