Hopp til innhold

Tour de Bærum 2020

ETTERANMELDING ÅPEN til torsdag kveld så lenge det er plass I klassene Velkommen til det 6te Tour de Bærum i regi av Haslum-Jutul-Jardar Velkommen til Snøcup lørdag for 15-16 åringer-se mer info lenger ned Tour de Bærum er er flyttet til Vestmarka Skistadion. Vi viderefører fjorårets suksess med Camp 1881 - i årets Tour. Camp 1881 består av skileik og hopp. Påmelding her gjøre ved å krysse av for enten "hopp" eller "annet". Ett kryss er nok. Deltagerbegrensning 1000 løpere Pga arenaflytting og snøsituasjon er ikke løypelengder i påmelding riktige. Sjekk nettside Haslumsprinten klassisk renn fredag kveld. Jardarsprinten 100m (sprint fri) samt Jutulcrossen (langrennscross) lørdag. Vestmarka Rett ned på søndag (pursuit og fellesstart (puljestart for noen klasser)). Snøcup for 15-16 består av sammenlagt Sprint og Langrennscross. Meld på i øvelsene «sprint fri» og «Langrennscross» Egen klasse for senior/veteran med fellesstart på Grønland i Vestmarka Rett ned

  • Når: 7.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestmarksetra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 1312 SLEPENDEN
  • Telefon: 67486500
  • E-post: post@jardar.no
  • Kontonummer: 16271407479
  • Hjemmeside: http://www.jardar.no/
  • Rennleder: Dag Helland-Hansen
  • Ass. TD: Henrik Testmann-Koch
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • Ass. TD: Henning Tidemann
  • TD: Bjørn Kåre Amdal
  • TD: Christopher Wiig
  • Utstyrskontrollør: Christian Myhre
  • Ass. TD: Hallvard Næss

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 10 km Fri pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Hopp Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0
Start 07.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akcora, Conrad Karlsen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ayling, Philip Sooth-Knutsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernseter, Adrian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Den Roover, Nikolay Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidbo-Hansen, Tallak Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hessevik Francke, Trygve Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Edward Blomvik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nebell, Oliver Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riddervold, Hans Herman Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Eidbo-Hansen, Tallak Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Qvale, Bjørnar Halsvik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse annet

G 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akcora, Conrad Karlsen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Ayling, Philip Sooth-Knutsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Den Roover, Nikolay Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Eidbo-Hansen, Tallak Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fardal, Olav Liset Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Hessevik Francke, Trygve Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Jensen, Edward Blomvik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Mai, Nikolas Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Riddervold, Hans Herman Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Systad, Tor-Anders Skjelbred Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart

G 10 år - Hopp

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Nebell, Oliver Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Qvale, Bjørnar Halsvik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Hopp
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Hopp

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ayling, Philip Sooth-Knutsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brinch, Sigurd Bertheussen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidbo-Hansen, Tallak Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeld, Julian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglestved, Hans Olav Maximilian Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hesselius, Emil Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hessevik Francke, Trygve Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Edward Blomvik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ludvigsen, Oscar Erik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nebell, Oliver Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvale, Bjørnar Halsvik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Riddervold, Hans Herman Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Benjamin Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Systad, Tor-Anders Skjelbred Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ayling, Philip Sooth-Knutsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brinch, Sigurd Bertheussen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eidbo-Hansen, Tallak Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Julian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Henrik Kahrs Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Aksel Folden Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hessevik Francke, Trygve Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Edward Blomvik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Kristian Røed Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Brynjar Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Oscar Erik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nebell, Oliver Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Qvale, Bjørnar Halsvik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild, Gustav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Riddervold, Hans Herman Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skarstein, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Årby, Amund Juell Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lanza-Rygner, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sobhieh, Hamza Fahid Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Therkelsen, Tobias Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Jørum, Martin Münster-Mohn Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Sobhieh, Hamza Fahid Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse annet

G 11 år - Hopp

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Sobhieh, Hamza Fahid Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Hopp
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Hopp

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørum, Martin Münster-Mohn Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lanza-Rygner, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Nikolas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sobhieh, Hamza Fahid Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Therkelsen, Tobias Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lanza-Rygner, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Rognebakke, Eirik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Therkelsen, Tobias Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse pursuit
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse pursuit

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Henrik Lockert Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerknes, Ulrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Føreland, Linus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Sindre Nikolai Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarme, Lukas Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lanza-Rygner, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Håkon Juell Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løwe, Gaute Lie Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slotta-Andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sobhieh, Hamza Fahid Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stavran, Kasper Hauge Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Therkelsen, Tobias Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Magnus Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilledahl, Harald Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søvik, Kristian Ottesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse annet

G 12 år - Hopp

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Brevig-Pettersen, Emrik Andreas Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Hopp

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brevig-Pettersen, Emrik Andreas Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kleven, Henrik Fantoft Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mayer, Casper Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Søvik, Kristian Ottesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Lilledahl, Harald Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse pursuit

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Blakseth, Mats Hynne Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brevig-Pettersen, Emrik Andreas Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Forså, Mads Optun Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Mikkel Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mayer, Casper Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rundtom, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sharoki, Nicholas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørskaar, Aslak Dugstad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søvik, Kristian Ottesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melzer, Ole Brekke Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Telle-Hansen, Peter Elias Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Melzer, Ole Brekke Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 13 år - Hopp

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Hopp
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Hopp

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Melzer, Ole Brekke Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Telle-Hansen, Peter Elias Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Land, Jacob Finstad Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Melzer, Ole Brekke Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Telle-Hansen, Peter Elias Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse pursuit

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Melzer, Ole Brekke Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mosbergvik, Peder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Telle-Hansen, Peter Elias Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - Hopp

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Hopp
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Hopp

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggemoen, Peder Sandnes Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse pursuit
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse pursuit

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnestad, Vegard Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år