Hopp til innhold

Meråkerrennet

Utenlandske løpere sender påmelding til: line.skjelstadaas@gmail.com

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: MERÅKER
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Odin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furunes, Henrik Klubb Ekne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furunes, Martin Klubb Ekne IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reppe, Endre Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wechsung, Johan Ven Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætnan, Malica Linea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løseth, Tuva Holås Løseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mauset, Hanna Sørensen Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjelll, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix