Hopp til innhold

KM lang

KM lang, fristil fellesstart. Fet skiklubb har som mange andre været mot seg om dagen og greide dessverre ikke å arrangere KM som planlagt på Hvaltjern. Vi i Åsen IL er så heldige å ha snø og er klare til å ta imot kretsens løpere søndag 26/1. Endelig trasser bestemmes mandag 20/1. Følg med på våre hjemmesider for oppdatering om arrangementet. Etteranmelding frem til 23.01.20 kl 18:00 på mail til aasenrennet@aasenil.no

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Julian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Vegard Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malde, Jonas Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Stig Lund Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morud, Magnus Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morud, Sander Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenby, Sjur Hagen Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vattøy, Daniel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Conrad Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Isak Benjamin Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordsveen, Konstantin Kiril Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stadheim, Sander Akerhaugen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Axelsen, Even Haslestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Wilhelm Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristoffer Olstad Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enger, Peder Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vogt, Amund Kortner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Sarpsborg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gillebo, Olav Klubb Sørum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles

G 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enger, Oliver Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støverud, Jonathan Svennebye Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætermo, Eivind Heien Klubb Sørum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenold, Oline Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folden, Evelina Le Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvstad, Hannah Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenby, Celine Hagen Klubb Sørum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skarphol Villadsen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillebo, Johanne Klubb Sørum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hussain, Liza Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalleberg, Nora Bordal Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Maren Brenna Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgersen, Mie Emilie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Maurnes, Tobias Woldseth Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hellebostad, Tor Håkon Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF