Hopp til innhold

Beitstadrennet - KM-stafett - Flyttet til Midterfjellet

KM-stafett 13 år-senior. Åpent kretsrenn 8-12 år. NYTT: ALLE etapper er i friteknikk Facebook: https://www.facebook.com/events/2518392718481181/

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aassve-Rohde, Mattias Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daling, Sigmund Klubb Skatval Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flyum, Tobias Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guin, Tord Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, John Petter Klubb Skatval Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Magnus Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Håkon Jørgensen Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangberg, Oskar Klubb Skatval Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brissach, Are Estil Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Aksel Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linden, Alexander van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Emma Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røiseng, Noah Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvik-Bartnes, Emil Klubb Beitstad IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Lian Leander Bulling Klubb Leksdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sara Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliasdottir, Klara Lovisa Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande-Johannessen, Mia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pijl, Annelie Tamar Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsholt-Belbo, Anette Kristine Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Julie Solberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksnes, Ida Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Rikke Modell Klubb Beitstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Rygg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Rygg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjefte, Hannah Ness Klubb Beitstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Hanna Klubb Vinne Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ingrid Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Kine Klubb Skogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Helene Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldvær-Sliper, Angelica Charlotte Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande-Johannessen, Malin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hatling-Bartnes, Iben Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegge, Lilli Marie Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsem, Mathilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ressem-Folden, Sigrid Serine Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudel, Evelyn Friederike Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Mariann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fornes, Trond Marius Ressem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Frode Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandberg, Anders Johan Klubb Skogn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandberg, Bjørn Helge Klubb Skogn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn veteran - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF