Hopp til innhold

KM langrenn dag 2

KM Del 1/Trollrennet Dag 2 Sprint fristil

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vreim Jørgensen, Johannes Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sørvåg, Matheo Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Anna Seselia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Neset, Frida Marie Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sagneskar, Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Sirdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fone, Erlend Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Steinar Klubb Bykle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix