Hopp til innhold

Saltdalsrennet

Kretsrenn i langrenn ?? Vi håper på mange deltagere i alle aldre, med mye liv i og rundt løypa :-) Publikum er hjertelig velkommen, det blir salg av vafler, kaffe m.m i vår nye skihytte ?? Egen rekruttklasse starter kl 11.30. Årsklassene under 13 har intervallstart. Fra 13 år er det fellesstart. Årets premieutdeling foregår i kantina på hovedhuset(Vensmoen). Her blir det også salg av mat og drikke. Vi har dessverre ikke dusjemuligheter.

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: RØKLAND
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Alvar Johan Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, David Chaiyapol Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Vilma Olava Jønsberg Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Johannes Nikolai Hargaut Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miller, Lilja Synnøve Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes-Hansen, Theis Leander Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Edel Kristine Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopstad, Nicolai Andre Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramstad, Oliver Finstad Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden-Kristensen, Robin Klubb Rognan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjemgam, Alfred Bredesen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pereira Johansen, Magnus Klubb Rognan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjemgam, Ane Jentine Bredesen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Volden-Kristensen, Aurora Klubb Rognan IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Miller, Mina Katharina Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Mai Linn Nilsen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Elise Tjønna Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Miller, Arja Marie Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nevervik, Elise Bentsen Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Mille Olivia Jønsberg Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønna, Matilde Albinussen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ketil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Djupvik, Mathias Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Karlsen, Oddmund Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kilen, Morten Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moen, Ivar Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Vegar Andre Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seivåg, Trond Vegard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Valvik, Vidar Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04
Foto: NSF