Hopp til innhold

BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

Invitasjon til BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

  • Når: 1.2 - 02.02.2020
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjellaanes, Johannes Borge Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull Aakrann, Aleksander Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Kristoffer Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grinde-Andersen, Daniel Kyrre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingstad, Marcus Lorentzen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mikkel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen-Grinilia, Viktor Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Elias Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reistad, Nore Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum-Grevbo, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaarden, Patrick Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øygarden, Ole Andreas Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull Aakrann, Aleksander Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grinde-Andersen, Daniel Kyrre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Marcus Lorentzen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen-Grinilia, Viktor Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Elias Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reistad, Nore Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine, Torje Bronken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum-Grevbo, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øygarden, Ole Andreas Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Sondre Berg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerketvedt, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Darre-Næss, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Golden-Myreng, Sebastian August Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Theo Gundersen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerketvedt, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darre-Næss, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fedreheim, Johanne Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Signe Marie Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Patey, Lilje Lopes Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarphol Villadsen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsen, Olea Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Signe Marie Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk