Hopp til innhold

BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

Invitasjon til BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

  • Når: 1.2 - 02.02.2020
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Kristoffer Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen-Grinilia, Viktor Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Oscar Tønset Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øygarden, Ole Andreas Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Henrik Svendsen Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartvedt, Bernhard Holm Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen-Grinilia, Viktor Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låhne, Magnus Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndergaard, Lukas Fonn Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øygarden, Ole Andreas Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Jacob Walther Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tranøy, Åmund Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalsøren, Malene Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Menes, Hedi Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalsøren, Malene Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Menes, Hedi Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF