Hopp til innhold

KM stafett

Nes Ski og Stiftelsen Nes Skianlegg ønsker velkommen til KM stafett 2020. Stafetten går i fristil. Rennet er flyttet til Nordåsen

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nordåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 510
Start 01.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekrem, Linus Skinnes Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Framnes, Henrik Kristiansen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Ola Lutken Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galland, Adrian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Christina Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Bo Christian Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsø, Fabian Hovland Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Emil Gude Torp Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langaas, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljønes, Kristoffer Vilberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvlien, Brage Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebust, Andreas Olsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordsveen, Konstantin Kiril Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nubdal, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Even Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottesen, Max William Saxebøl Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Sigve Eielsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stub, Oliver Nymoen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegård, Teodor Vierli Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomassen, Emil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiom, Eline Johnsen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Martin Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andresen, Sondre Berg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Detlie, Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engelhardtsen, Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hole, Lars Loven Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solberg, Sander Olai Kyrkjeeide Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tomtsveen, Henrik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

G 15-16 år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett

G 7-8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Vetle Faugli Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bamrud, Håkon Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Julie Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Joakim Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Jacob Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad, Sander Haug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Agnes Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støverud, Jonathan Svennebye Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangstein, Vetle Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wist, Maren Brenna Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øines, Ole-Jacob Ødegård Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østgård-Hansen, Kristoffer Klubb Nes Ski Klasse G 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brohaug-Rustad, Dag Alexander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellhaug, Tobias Nyabigo Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Graham, William C Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granlien-Hartweg, Linus Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellings, Alfred Olav Risnes Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kippenes, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Leopold Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laurendz, Jonathan Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Julian André Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mizban-Riiser, Oskar Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Nicolai Segadal Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Simen Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morud, Magnus Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morud, Sander Nylund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Oskar Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nubdal, Emrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasmussen, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riddervold, Hans Herman Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiris-Dahl, Philip Nikolai Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Petter Mc Kinlay Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syversrud, Leif Martin Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søbakk, Tor Olav Sørnes Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vattøy, Daniel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feet, Tuva Marie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Hermine Baugerød Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngstad, Stine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rebbestad, Lea Opsanger Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roksund, Sigrid Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skotte, Silje Maria Andresen Klubb Fossum IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snekvik, Selma Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 7-8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Kaja Heggelund Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feet, Oda Emilie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Elise Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ingvild Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Astrid Klubb Nes Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stakvik, Tyri Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søbakk, Magnhild Hildeborg Sørnes Klubb Nes Ski Klasse J 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brunvoll, Maren Torvanger Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lynghammar, Liva Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vannebo, Christine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Haslum IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

J 15-16 år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fiskvik, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett

J 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Maren Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bamrud, Emilie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørklund, Emma Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhn, Sigrid Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gresslien, Tuva Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Else Mariell Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn, Mille Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindemann, Alexandra Lurås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moksness-Skaug, Synne Klubb Oppegård IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onarheim, Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Helena Grinaker Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Ingrid Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svenkerud, Lina Viketun Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westbø, Madeleine Fjeld Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Møller, Christian Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tomasgaard, Uffe August Sogn Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Evensløkken, Ole Tobias Fjellheim Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Forbord, Erik Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holden, Haakon Fossum Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holme, Alf Roger Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Roland, Kjartan Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rønningen, Sivert Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stokstad, Ingar Gjerlaug Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix