Hopp til innhold

Skallrennet - KM junior-senior, NTE-cup I

KM-junior-senior. NTE-cup I, 13-16 år. Enkeltstart 11-12 år. Klassevis fellesstart 13 år-senior

  • Når: 29.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Frolfjellet Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matberg, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Andreas Ertsås Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Karoline Ertsås Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Karen Moum Klubb Snåsa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Frol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl, Frida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lie, Lotte Klubb Skatval Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo-Tronstad, Odin Elias Klubb Snåsa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillefjelll, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Knut Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Austheim, Thomas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kvarme, Simen Eliassen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Wekre, Erik Kjøsnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix