Hopp til innhold

Stjørdalssprinten

Stilart Fristil/sprint, klasser 8 år til og med senior.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Chrisander Thomas Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Markus Fines Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Didrik Fines Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reiten, Petter Kvalheim Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fauchald, Kasper Hembre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Daling, Ingrid Klubb Skatval Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Mia Nicoline Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Husbyn, Emma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF