Hopp til innhold

Madshussprinten 2020

Lørenskog skiklubb inviterer til Madshussprinten, vår meget populære sprintstafett for 2-mannslag som går på flotte Hvaltjern skistadion på Fet. Som vanlig vil det være stort trøkk, mye stadionlyd, dyktig speaker med egen utegående reporter, flotte premier og mange uttrekkspremier. Øvelsen er sprintstafett i fristil, med 2-3 etapper per løper. Fullstendig invitasjon ligger på https://lorenskogski.no/blog/post/132184/madshussprinten-8.-mars?ispage=true. Parkering (kr. 100,-) kan betales via Vipps nummer 511130. Kafévarer kan betales via Vipps nummer 20246. Se filmsnutt fra arrangementet i 2017: https://youtu.be/QPVaq-InZy8. På Hvaltjern er det nå 30 cm såle med kunstsnø i hele traseen, og forholdene ser meget bra ut mot helgens renn! Heatoppsett/startlister: https://lorenskogski.no/blog/post/132184/madshussprinten-8.-mars?ispage=true

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søgaard, Balder Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Emil Ruud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stub, Oliver Nymoen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Leon William Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wærhaug, Elida Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Mie Sofie Brennodden Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isa Emilie Hæhre Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudlende, Emma Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Fredrik Grande Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix