Hopp til innhold

Holmenkollen Skishow

I år inngår følgende konkurranser i Holmenkollen Skishow, langrenn: Alle går først en prolog: Kvinner 2 runder og menn 3 runder. Etter denne går de 30 beste løperne til finalene: Kvinner 3 runder (jaktstart) og menn 5 runder (jaktstart). Løypa er ca 2100m

  • Når: 20.06.2019
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.06.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.06.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.06.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersson, Gun Ingela Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Parmakoski, Krista Klubb FIN Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Skotland, Vilde Aurora Gusevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ketterson, Zak Klubb USA Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix