Hopp til innhold

Leksdalsrennet

Førerapport 9/1/2020 kl 20:00: Leksdal kan melde om fine forhold og har besluttet at rennet går som planlagt lørdag. Velkommen!

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Leksdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Iver Andreas Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdal, Mari Solberg Klubb Markabygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix