Hopp til innhold

Blink Classics

Blink Classics er et klassisk langløp på rulleski med start på Ålgård og målgang i Sandnes. Yngste årsklasse er 15 år (født i 2005). Rennet er åpent for alle såvel mosjonister, turløpere som eliteløpere. Det er 4 ulike løypelengder å velge mellom, tilpasset ulike nivå. Se informasjonsskriv angående løyper og klasser. NB! Online betaling - reservasjon av plass bekreftes ved betaling.

  • Når: 31.07.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Ålgård
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.07.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner Junior 17-20 år 50 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner Junior Elite 17-20 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn Junior Elite 17-20 år 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk Startkontingent 550 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk Startkontingent 850 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Trim Kvinner 14 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350
Start 31.07.2019 Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.07.2019 Klasse Trim uten tidtaking 14 km Øvelse Klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 15-16 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Lier IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse Gutter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk

Jenter 15-16 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eie-Stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Gilje, Emma Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Niittyviita, Rosa Klubb FIN Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Soltvedt, Kaia Klubb Sandnes IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Jenter 15-16 år 20 km Øvelse Klassisk

Kvinner 17-18 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Andersson, Thuva Klubb SWE Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hægeland, Ina Klubb Øvrebø IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Idland, Vilde Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vinnes, Angela Kallevik Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk

Kvinner 19-20 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Duchaufour, Eve-Ondine Klubb FRA Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Niittyviita, Sara Klubb FIN Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Strømsnes, Emma Aasen Klubb Lier IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse Kvinner 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk

Kvinner Senior 50 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Håland, Helene Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Håland, Åsne Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Lomeland, Lene Taugbøl Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner Senior 50 km Øvelse Klassisk

Kvinner Senior Elite 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Gjeitnes, Kari Vikhagen Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Korsgren, Lina Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kovalenko, Irina Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kowalczyk, Justyna Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Lampic, Anamarija Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Larsson, Jenny Klubb SWE Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn MOHLIN, Elin Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Norgren, Britta Johansson Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Slind, Astrid Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Sætha, Barbro Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Visnar, Katja Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn ZHAMBALOVA, Alisa Klubb Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk

Menn 17-18 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eng, Anders Alme Klubb Nordre Land IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Georgyev, Damian Klubb CAN Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Holløkken, Jonas Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Petrini, Giacomo Klubb ITA - Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pettersen, Brage Szalay Klubb Figgjo IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Risholt, Olav Klubb Froland IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Salmelin, Eemeli Klubb FIN Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Try, Idrettslaget Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Voll, Andreas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Winterkjær, Håvard Såghus Klubb Gjerstad IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Yuriev, Matvey Klubb Russland Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øverland, Thomas Haugerud Klubb Seljord IL Klasse Menn 17-18 år 20 km Øvelse Klassisk

Menn 19-20 år 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Costantin, Davide Klubb ITA - Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Favier, Mathis Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Giachino, Gianni Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grappe, Matthias Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grevstad, Sigurd Klubb Fossum IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hericher, Antoine Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mortensen, Sondre Østraat Klubb Fossum IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Perrillat, Léo Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rousset, Gaspard Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Rørstad, Eirik Fløtre Klubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Tournier, Mattis Klubb FRA Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Østensen, Harald Klubb SWE Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn 19-20 år 20 km Øvelse Klassisk

Menn Junior 17-20 år 50 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Andreas Klubb Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse Klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn Junior 17-20 år 50 km Øvelse Klassisk

Menn Junior Elite 17-20 år 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn Junior Elite 17-20 år 60 km Øvelse Klassisk

Menn Senior 50 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Thorgeir Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Bakke, Stein Inge Klubb Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Berghagen, Lars Klubb Ådal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Dehli, Daniel Klubb Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Ewald, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Garpestad, Ivar Klubb Sogndal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Kristian Klubb If Kilkameratene Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Nordhaug, Fredrik Borger Klubb Askim IF Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Nordland, Nils Ove Klubb Sandnes IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Oterholt, Gard Tov Næs Klubb Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Pettersen, Ove Klubb Fløy- Ski Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Stolsmo, Petter Larsen Klubb Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Syversen, Ole-Anders Klubb Skiptvet IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Sølvberg, Erlend Klubb Kverneland Ski Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Taugbøl, Knut Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk
Navn Viazovetskiy, Pavel Klubb Russland Klasse Menn Senior 50 km Øvelse Klassisk

Menn Senior Elite 60 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadne, Nils Ingar Klubb Andebu IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Aukland, Anders Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn BACKSCHEIDER, Adrien Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn BELOV, Evgeniy Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Berdal, Tore Bjørseth Klubb Byåsen IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Brown, David Klubb CAN Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Clugnet, James Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Combey, Paul Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn De Fabiani, Francesco Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Fjeld, Øyvind Moen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn GAILLARD, Jean Marc Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Gjerdalen, Tord Asle Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Harv, Marius Klubb Rustad IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Hoelgaard, Stian Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn HOLMBERG, Andreas Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Høst, Anders Mølmen Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn JOHANSSON, Marcus Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Joly, Thomas Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Joten, Pål Åge Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kaarby, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kalland-Olsen, Einar Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kardin, Oskar Klubb Holeværingen IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn KARLSSON, Anton Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kirillov, Ivan Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kurakin, Nikita Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Lampic, Janez Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Maltsev, Artem Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn MANIFICAT, Maurice Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Nielsen, Kristoffer Klubb Ørn, IF Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn NISKANEN, Iivo Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Novak, Max Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn PANZHINSKIY, Alexander Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn PARISSE, Clement Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Pellegrini, Antonin Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Persson, Emil Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Persson, Johan Anton Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Pettersen, Øystein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Poroshkin, Ilia Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rantala, Jouni Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rege Gianasso, Samuel Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn RETIVYKH, Gleb Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rickardsson, Daniel Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rojo, Imanol Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Koll, IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rousset, Charly Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Schwartz, Louis Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Skogsholm, Vinjar Klubb Åslia Skilag Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Syrstad, Torleif Klubb Lundamo IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Turyshev, Sergey Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Uda, Akihito Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Undheim, Vetle Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn USTIUGOV, Sergey Klubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vank, Michal Klubb CZE Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vinje, Vegard Klubb Lyn Ski Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Elite 60 km Øvelse Klassisk

Mosjon Kvinner 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Elisabeth Longva Klubb Rustad IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse Klassisk
Navn Obiols, Carola Vila Klubb Andorra Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse Klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse Klassisk
Navn Vestvik, Linda Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Mosjon Kvinner 20 km Øvelse Klassisk

Mosjon Menn 20 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ragnar Klubb Imås, IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Botterud, Håvar Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Færevaag, Lars Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haugland, Simen Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haugland, Robert Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haugland, Arild Klubb Figgjo IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Haugland, Henrik Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Høydal, Kenneth Øksnevad Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Kvaleberg, Kenneth Klubb Figgjo IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lerø, Morten Andreas Klubb Fossum IF Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mattingsdal, Johan Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mattingsdal, Jonatan Klubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Odden, Jone Klubb Suldal IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Ravndal, Ørjan Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Risholt, Rolv Helge Klubb Froland IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk
Navn Urianstad, Tomas Klubb Bygdø IL Klasse Mosjon Menn 20 km Øvelse Klassisk

Trim Menn 14 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Roger Klubb Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
Navn Grøtteland, Frode Klubb Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
Navn Odden, Alf Klubb Suldal IL Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
Navn Osland, Odd Klubb USA Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk
Navn Seldal, Ole Klubb Klasse Trim Menn 14 km Øvelse Klassisk

Trim uten tidtaking 14 km - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse Trim uten tidtaking 14 km Øvelse Klassisk
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse Trim uten tidtaking 14 km Øvelse Klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse Trim uten tidtaking 14 km Øvelse Klassisk
NIF-EPI01, 01