Hopp til innhold

Lysebotn Opp 2019 - 1 og 2 km

Lysebotn opp - rulleskirenn for alle , Påmelding starter 7 mai kl 10. NB!. Online betaling - reservasjon av plass bekreftes ved betaling. Man vil miste plassen dersom det ikke betales v/påmelding. Løypelengder - 1 km: 10 år og yngre, 2 km: J/G 11-16 + K17 2 km og K18 2 km. Alle utøvere bruker leiebrikker, 1 km og 2 km går på egne ski. I aldersklassene 12 år og yngre er det fritt hjulvalg. Løpere 13-16 år (og kvinner 17-18 år kort løype) skal bruke svarte gummihjul (Swenor 1-er treningshjul eller tilsvarende). Det vil være kontroll av ski ved start. NB! Husk klasse er ihht NSF-årshjul, dvs 2019/20 klasser. Eks. G14 år tilsvarer gutt født i 2006. PS ! Påmeldingsavgiften vil ikke bli refundert v/ avmelding etter 4. juli.

  • Når: 01.08.2019
  • Oppstart: 10:35
  • Hvor: Lysebotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.07.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse K 18 år 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 220

Påmeldte deltagere

G 10 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Hægeland, Fredrik Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Bjørnar Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Markus Loga Klubb Froland IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Elias Klubb Fløy- Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunborg, Lauritz Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrøy, Andreas Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Eskil Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Notvik, Aron Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Tobias Haugeplass Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosås, Ådne Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøylestad-Landa, Olav Klubb Froland IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Daniel Loga Klubb Froland IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Asgaut Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Herikstad, Martin Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Johannes Kolstad Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Asheim, Håkon Ørmen Klubb Figgjo IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Curtaz, Gabriel Klubb ITA Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Ole André Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hægeland, Torkel Klubb Øvrebø IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Harald Stulien Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

J 10 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Ida Klubb Fløy- Ski Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Johanne Fossan Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rohila, Anni Klubb Finland Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibesland, Anine Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo, Oline Christin Klubb Froland IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hægeland, Martha Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Hedda Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Kari Stulien Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sporaland, Ingvill Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Niittyviita, Rosa Klubb Finland Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Soltvedt, Kaia Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Tonje Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

K 17 år 2 km - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Tuva Klubb SVE Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Vinnes, Angela Kallevik Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse K 17 år 2 km Øvelse 2 km fri
NIF-EPI01, 01
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix