Hopp til innhold

Norconsult rulleskishow

Asker skiklubb arrangerer 100 meter superstakesprint midt i Asker sentrum, prolog og parstart med utslagning. Det gås konkurranse i 4 klasser; * Damer junior * Damer senior * Herrer junior * Herrer senior Arrangementet er et showrenn med fart og moro. Det blir speakertjeneste, mange supersprintere og pengepremier til de som kommer på pallen. Informasjon om aktiviteter, gjester og annet moro oppdateres fortløpende på vår hjemmeside https://www.asker-skiklubb.no/Langrenn.html Det blir et eget arrangement for barn fra kl 12.00 med utlån av rulleski.

  • Når: 18.05.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Asker sentrum
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.05.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.05.2019 Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.05.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.05.2019 Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.05.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner Junior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Junior Øvelse Sprint, klassisk

Kvinner Senior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint, klassisk

Menn Junior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Junior Øvelse Sprint, klassisk

Menn senior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Leopold, Lars Hammernes Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Olafsen, Jostein Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
nif-epi04, 04