Hopp til innhold

Hemsedal Rulleskifestival

Arrangementet inneholder i grove trekk tre rulleski-konkurranser der hvor alle konkurransene teller i sammendraget som gir utgangspunktet til jaktstarten. Her så legges sammenlagttiden sammen, fratrukket eventuelle opptjene bonussekunder. Vi åpner opp for å delta på enkeltrenn. Se invitasjon for mer informasjon.

  • Når: 5.7 - 07.07.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.07.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse J 11-16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse pursuit Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse pursuit Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Mosjonsklasse Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200
Start 06.07.2019 Klasse Mosjonsklasse Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

G 11-16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 11-16 år Øvelse Langrennscross

J 11-16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 11-16 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 11-16 år Øvelse Langrennscross

Kvinner junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner junior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse pursuit
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse pursuit

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner senior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nohmeier, Hanna Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Schmeib, Ute Klubb Team SRB Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn junior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse pursuit

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn kretzschmar, Ruben Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Schmeib, Lukas Klubb Team SRB Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bjorheim, Robin Klubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Ekrem, Ole Eirik Fuglehaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Vermeulen, Mika Klubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Hulbak, Sigurd Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Vermeulen, Mika Klubb Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse pursuit

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Barthelmes, Arno Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Becker, Manuel Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Cebulla, Marius Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Escher, Toni Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grob, Sebastian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hartig, Fabian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helbig, Steffen Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Oettel, Patrick Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Olex, Max Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rath, Tobias Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riedl, Peter Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vermeulen, Mika Klubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Volz, Christian Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Walther, Jakob Klubb Team SRB Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Terje Pedersen, NTB Scanpix