Hopp til innhold

Sonerenn Kilbotn

Sonerenn for Troms Sør sone

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kilbotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frantzen-Tollefsen, Sivert Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellefossmo, Jonas Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Adrian Berg Klubb Sandtorg Ungdoms- og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Noah Helland Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Sander André Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkenes, Amund Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Adrian Schjønning Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Instanes, Olav Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilavik, Emil Mikal Selnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Berg Klubb Sandtorg Ungdoms- og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Peter Helland Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Karl-Magne Ahlquist Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kulseng-Storelv, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levoll-Schulz, Aksel Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Sigrid Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Emilie Dybvik Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Silje Minge Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkenes, Frida Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Karoline Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Cathrine Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Hanna Elisabet Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Aurora Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Inga Jonette Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mathea Hansen Klubb Medkila Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Ella Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæboe-Solemdal, Stine Ariell Klubb If Kilkameratene Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysgaard, Karoline Frederikke Sørensen Klubb Medkila Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marskar, Caroline Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Seline Pettersen Klubb If Kilkameratene Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Olivia Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Brage Solstrand Klubb Høken SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røkenes, Anders Klubb Kvæfjord Idrettslag Allianse Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn Veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gyltnes, Kay Ole Klubb Fjell Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Bård Rene Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix