Hopp til innhold

Hovedlandsrennet, Gålå

Velkommen til Gålå på Hovedlandsrenn! Se vedlagte invitasjon og www.hlgala.no for mer informasjon.

  • Når: 1.3 - 03.03.2019
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 4x5 km stafett Startkontingent 520
Start 01.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 4x3,75 km stafett Startkontingent 520
Start 01.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Iuell, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordbotten, August Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Viddal-eide, Tord Horacio Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christophersen, Mathias Brenna Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iuell, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, August Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viddal-eide, Tord Horacio Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm-Roum, Maia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm-Roum, Maia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix