Hopp til innhold

Midt Norsk Mesterskap Ski

Røros IL ski arrangerer Midt Nord Mesterskap i 2019, Midt Norsk gjelder aldersklassene 13-16 år. Samtidig arrangeres det landsrenn for alle andre aldersklasser

  • Når: 9.2 - 10.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sundveien skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 10.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 10.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosberg, Iver Dahl Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjemstad, Theodor Tønnessen Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smistad, Snorre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kosberg, Iver Dahl Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Skjemstad, Theodor Tønnessen Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Smistad, Snorre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensson, Mattis Klubb Ålen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollum, Sigurd Klubb Røros IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Moan, Iver Fjerdingen Klubb Røros IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Malmroth, Rasmus Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosberg, Isak Dahl Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Malmroth, Rasmus Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kosberg, Isak Dahl Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rynning, Heidi Sofie Sandnes Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahl, Sofia Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rynning, Heidi Sofie Sandnes Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Kristine Elvebakk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Magnus Fjerdingen Klubb Røros IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix