Hopp til innhold

Ranheim stafetten /KM sprintstafett

Sprintstafett fri for gutter og jenter 8-12 år. KM sprintstafett fra og med 13 år - senior

  • Når: 10.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Saupstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230
Start 10.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 10.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratsberg, Matheo Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holsen, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Kasper Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, Bjørn Johansen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Mikael Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Alexander Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stevens, Lars Skogseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trondsen, Albert Uglem Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øijord, Anders Myklebust Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølstøren, Petter Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkan, Simen Bakk Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Forbord, Eirik Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hall, Simon Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Tjærand Aasarød Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groth Brodtkorb, Christian Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Mads Arnevik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjarkøy, Gustav Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkvik, Kristoffer Mælan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bratsberg, Emilian Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buvik, Elias Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahle, Linus Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjelldal, Oliver Bjørnstad Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Forren Dahl, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoang, Kien Chu Chinh Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmern, Luca Melis Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hveding, Johannes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høyem-Bye, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Filip Øie Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jullumstrø, Filip Kvarsnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Markus Gunnesmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krog, Oliver Paulsen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Simen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lamøy, Aksel Jonli Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meyer, Johan Solem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mæle, Daniel Greger Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Sebastian Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selfjord-Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Siem, Sigurd Steinvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Mikkel Strømsøe Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Jonas Muri Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønne, Matheo Møllevik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaag, Jonatan Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaag, Teodor Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverås, Theo Sundstrøm Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øvrum, Ola Tiller Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Christina Stølhaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Elin Klubb Selbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Live Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillegjære, Ida Øyen Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mandal, Oda Wammer Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Thea Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Våga, Sanna Schei Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikin, Frida Klubb Klæbu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Johanne Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fremo, Ane Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mossige, Mia Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Mari Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Havnes, Mari Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holsen, Sigrid Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jimenez, Alexandra Contreras Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Elise Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Panzner, Frida Louise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Marie Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larssen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skovholt, Alice Cappelen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølstøren, Johanna Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østgård, Solveig Selle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætnan, Bjørn Rudinow Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix