Hopp til innhold

SP1-cup 3 Uglarennet 2019

Uglarennet 2019 arrangeres for 87. gang! Uglarennet er fra 8 år til og med senior. Fra 13 år og oppover er det Sparebank 1 cup nr. 3 (KM langdistanse). Merk at det står 7,5 km på klassene J/G 15-16 år. Det riktige skal være 8 km. Stilarten er klassisk for alle klasser. All informasjon om rennet finner du på www.billangrenn.no under fanen "Våre skirenn". PÅMELDINGSFRIST: torsdag 17.1 kl. 23:59. Spørsmål om påmelding rettes til Torgeir Aune (torgeira71@gmail.com)

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Byåsen (Nilsbyen)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspenes, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Eliam Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland, Simon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ianssen, Jonathan Culmsee Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Noah James Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moxness, Olav Partanen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryan, Maximillian Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stevens, Thomas Henry Skogseth Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Lukas Skorstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsdal, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Aksel Hovstein Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næsgaard, Magnus Svindland Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsen, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Kasper Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Filip Goldmann Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Songedal, Emil Sæteren Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stevens, Lars Skogseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Albert Uglem Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondseth, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Stian Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hergot, Sindre Klubb Tiller IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Didriksen, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hergot, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mons Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flostrand, Emilian Westerberg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lohn, Magnus Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Kasper Klubb Haltdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulgenes, Mio Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassli, Martin Erlien Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brovold, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhle, Trygve Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granlund, Emmet Greger Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorteberg, Bjørn Eimar Endal Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvebakk, Solveig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Elise Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mohall-Feragen, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvitland, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Helen Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørset, Aurora Helmine Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspli, Vilde Bhairavi Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlberg, Nora Holøymoen Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Marsi, Lena Jinthe Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thun, Sanna Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brännström, Thelma Victoria Revdahl Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsen, Sigrid Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Linnea Carlsen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Ada Johanne Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønne-Johansen, Sofia Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Iris Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Kvinner senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gislason, Egill Bjarni Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Halvorsen, Peder August Knobel Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Høidalen, Kristoffer Leistad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Maclean, Alec Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Storhov, Oskar Spets Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Erik Oscar Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Flaen, Sebastian Mikal Sundet Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Herlyng, Halvor Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Persson, Johan Anton Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Resell, Anders Aamodt Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix