Hopp til innhold

Gauldalssprinten

Arrangementet er dessverre AVLYST. Sprintstafett med 2 personer på hvert lag 6-16 år Felles 6-7 år: 1 etappe hver à 500 m pr. utøver Gutter og jenter 8-10 år: 2 etapper hver à 500 m pr. utøver Gutter og jenter 11-12 år: 2 etapper hver à 900 m pr. utøver Gutter og jenter 13-14 år: 3 etapper hver à 900 m pr. utøver Gutter og jenter 15-16 år: 3 etapper hver à 900 m pr. utøver

  • Når: 02.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hovin
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 02.03.2019 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 02.03.2019 Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen-Folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix