Hopp til innhold

Kjelsåsrennet

Kjelsås langrenn inviterer til Kjelsåsrennet, SNØ-cup og Bypass Cup. Fristil. Invitasjon: https://docs.google.com/document/u/2/d/e/2PACX-1vT0wHHUrTzlWS6mBYIilyyKPoEpheqRlcLm75Dwv8bd1E5p9D-TXwVC38LUTzW5CRmzPUVGAb5V7Bac/pub

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0
Start 17.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Færgestad, Nikolai Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Indrebø, Magnus Ekornes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Magnus Westby Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færgestad, Julia Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øen, Ingrid Aaser Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Celine Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix