Hopp til innhold

NM- og juniorfinaler, langrenn, Lygna

På fredagens konkurranser går alle løperne i seniorklassene, også juniorene Påmeldingen til juniorfinalene på søndag gøres også her

  • Når: 28.3 - 31.03.2019
  • Hvor: Gran
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 150 2711 GRAN
  • Telefon: 97579691
  • E-post: terje@granhoi.no
  • Kontonummer: 2020 32 79486
  • Hjemmeside: https://www.lygna2019.no/
  • Nasjonal TD: Geir Mauseth
  • TD: Sylvi Helen Broks Pettersen Ofstad
  • Nasjonal TD: Ella Gjømle Berg

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 145
Start 29.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 145
Start 30.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 145
Start 29.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 145
Start 29.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 165
Start 31.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2019 Klasse Menn Øvelse Sprint stafett Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk Startkontingent 165 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Kvinner senior stående - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 30 km klassisk

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn senior sittende - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km klassisk

FH Menn senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Kvinner - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Andersen, Tove Klubb Rustad IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner Øvelse Sprint stafett

Kvinner senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Belsby, Anne Maren Utne Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bredal, Mariah Jane Klubb USA Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gjeitnes, Kari Vikhagen Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Strøm, Trine Lise Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km klassisk

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tove Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bredal, Mariah Jane Klubb USA Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Couplan, Melissa Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Maierhofer, Magdalena Klubb SC Leogang Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles

Menn - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Aarnes, Martin Lied Klubb Liabygda IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Hvattum, Per Morten Klubb Gran IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Meløy, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Nydal, Erlend Klubb NTNUI Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Pettersen, Øystein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Stangjordet, Thomas Bråten Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Tellefsen, Jørgen Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn Øvelse Sprint stafett
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Øvelse Sprint stafett

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn ALRAUN, Fabian Klubb TSV Brannenburg Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Erlend Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Braathen, Ludvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Einarsson, Snorri Eythor Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gammelsæter, Erlend Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Høgnes, Ivar Hermundstad Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moriguchi, Shota Klubb JPN Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse</