Hopp til innhold

Sparebank1 Cup nr. 6

Sparebank1 Cup nr. 6 - Duathlon. Fellesstart med skibytte. Klasser for 13 år og eldre. NB! Løypelengdene pr. klasse i terminlisten er ikke riktige.

  • Når: 07.04.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storsve, Adrian Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Groth Brodtkorb, Christian Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 13 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 14 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sætnan, Bjørn Rudinow Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix