Hopp til innhold

Sparebank1 Cup nr. 5

Sparebank1 Cup nr. 5 - Langrennscross fri teknikk. Sonerenn for 8-12 år.

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smistad, Snorre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grefstad, Johan Klubb Nor, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Bjørnar Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ola Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Groth Brodtkorb, Christian Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brauten, Elias Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Løfald, Ine Klubb Rindal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Elise Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkestøl, Idun Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Tiril Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løfald, Oda Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri

K 19/20 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri

Kvinner senior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 2 km fri

M 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri

M 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri

M 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætnan, Bjørn Rudinow Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix