Hopp til innhold

Kretsmesterskap Oslo Skikrets

Bækkelagets Sportsklub inviterer til Kretsmesterskap i langrenn for Oslo Skikrets, med innlagt kretsrenn for aldersgruppen 8-12 år. Klassisk stilart lørdag og fristil søndag. Arrangementet går av stabelen på nyoppussede Skullerud idrettsanlegg. Informasjon om arrangementet ligger på vår hjemmeside.

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skullerud idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandanger, Mikkel Alhaug Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlseng, William Herbrandsen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Lind Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingnes, Jens Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolflaath, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Leon Sebastian Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neerland, Konrad Berge Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinney, Jacob Alexander Lister Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staff, Andreas Aaserød Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlseng, William Herbrandsen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Leon Sebastian Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robles-Larsen, Daniel Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staff, Andreas Aaserød Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhoftsen-Banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Arin Nordlys Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth, Kristoffer Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kildal, Olav Adelsten Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maubach, Leon Marqvardsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterstøl, Nils Axel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelseth, Kristoffer Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øveraasen, Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øveraasen, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Eirik Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giltun, Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klaveness, Dag Ramm Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinney, Luke William Lister Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Resen-Fellie, Morten André Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svangtun, Magnus Etholm Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klaveness, Dag Ramm Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand-Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svensson, Christopher Hals Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Aksel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Jonas Fløtre Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Jonas Fløtre Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Henrik Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Petter Lind Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storli, Sondre Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold-Andersen, Johannes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Ferdinand Tveite Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ulrik Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold-Andersen, Johannes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Edvard Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hildisch, Magnus Borgen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norum, Felix Alexander Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøkleby, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pretorius, Even Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rennan, Bendik Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utby, Einar Grønvik Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anonsen, Daniel Naumann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Injar-Bryne, Eskil Teodor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøkleby, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olafsen, William Holtet Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Simen Wik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utby, Einar Grønvik Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løken, Ragna Paur Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osvoll, Johanna Hektoen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruijgt, Elina Solvår Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løken, Ragna Paur Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osvoll, Johanna Hektoen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Synne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørtuft, Embla Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtjorden, Helle Birgitte Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staff, Emma Aaserød Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Sarah Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Andersen, Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørtuft, Embla Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtjorden, Helle Birgitte Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Anne Nathalie Karthum Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staff, Emma Aaserød Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund-Eriksen, Mia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Henriette Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Marie Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen