Hopp til innhold

KM Skagen Oslo Sprint 2019

Rennet arrangeres av LYN SKI for aldersgruppene fra 9 år (2010 kullene) til og med senior. Stilart: Klassisk sprint. Rennet arrangeres uten prolog. Alle i klasse 11 år og eldre starter direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat, avhengig av antall startende i klassen. Klassene opp til 10 år starter i 2 heat uten kvalifisering og resultat. Det er 2 løyper, en på 500 m (9-14 år) og en på 800 m (15 år +). Kretsrenn i alle klasser, kretsmesterskap for 13 -16 år. Første start er kl. 9.00, de eldste starter først. Vær oppmerksom på at rennet kan bli fulltegnet før fristen utløper, se forøvrig invitasjon vedlagt. Ingen etteranmelding. KM SKAGEN Oslo Sprint inngår i Buypass Cup for 13-14 åringer i 2019.

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndal, Benjamin Ayush Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahouder-Arnesen, Raphael Felix David Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Giertsen, Felix Kyllingmark Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoff, Trym Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingnes, Jens Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karem, Kasper Elvis Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Martin Balas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystad, Sondre Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seippel-Sivertsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørli, Christian Westberg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trivigno, Luka Sokrates Torsen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Folkedal, Gabriel Da Silva Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ossiannilsson, Oskar Magnus Vik Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schilvold, Aksel Ulleberg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sexton, Rolf Dieset Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenerud, Mikkel Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Jens Castor Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koch, Jan Tronvoll Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Venger, Martin Trippestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, John William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvdal, Elliot Mack Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, Guri Bårdstu Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjaaland, Tim Timmann Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, August Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Innseth, Iver Olai Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mero-Hauge, Kasper Chamberlain Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøkleby, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oldenborg, Christian Jærnes Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhre, Halvor Østen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Per Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berman, Embla Wiig Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Emilsen, Emilie Johnsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Celine Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagestad, Sophie Øyslebø Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Færgestad, Julia Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herlofson, Matilde Heramb Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Milla Bjørnes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kopp, Alexandra Christina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvdal, Eugenia Mack Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valeberg, Emma Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woodhouse, Karoline Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruland, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eltervåg, Margot Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Mie Christiane Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentzen, Elise Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhre, Nora Johanne Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zurawska, Nina Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamaas, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Sunniva Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kopp, Vilhelmine Catharina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Julia Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blich-Bustnes, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartedal, Hanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Signe Linea Trøsviken Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredmose, Ingrid Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brunland, Ingeborg Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eltervåg, Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Ragnhild Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasa, Karen Johanne Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmark, Frida Garcia Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtvik, Hanna Ellen Mariusardottir Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølland, Stine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Lyngby, Andreas Klubb Nydalens SK - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melleby, Eivind Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix