Hopp til innhold

KM 2019 stafett

Velkommen til KM 2019 stafett Se invitasjonen for mer info ang. lag og alternativer til lagoppsett og distanser. www.ski.brandbuif.no

  • Når: 07.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.04.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Ole Kristian Borgli 2760 BRANDBU
  • Telefon: 46919757
  • E-post: ski@brandbuif.no
  • Kontonummer: 20202413332
  • Hjemmeside: http://ski.brandbuif.no
  • TD: Jan Sverre Seierstad
  • TD: Ole Henrik Evensen
  • Rennleder: Ole Kristian Borgli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse J8år-J10år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240
Start 07.04.2019 Klasse Mix Damer junior å Senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240
Start 07.04.2019 Klasse Mix Herrer Junior å Senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 240
Start 07.04.2019 Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Mix J å G 8år-10år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11år-12år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flagstad, Vebjørn Leland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schreiner, Trygve Linberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13år-16år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper

G8år-G10år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjaker, Oliver Tangen Klubb Gran IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G8år-G10år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11år-12år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13år-16år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Vilde Klubb Harestua IL Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Oda Klubb Harestua IL Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper

Kvinner senior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper

Menn junior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 4 etapper

Mix J å G 11år-12år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hval-Thomsen, Ella Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Ingrid Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Hanna Lindland Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse Mix J å G 11år-12år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix J å G 13år-16år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix J å G 13år-16år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix J å G 8år-10år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse Mix J å G 8år-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse Mix J å G 8år-10år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse Mix J å G 8år-10år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP