Hopp til innhold

Flårennet

Status 16.01.19: Mye snø og kjempefine forhold. Værmeldinga ser meget bra ut, så her er det bare å melde seg på. Se www.flaail.no for mer info. Vi ønsker alle hjertelig velkommen.

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ler
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 20.01.2019 Klasse J 16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17-senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Martin Håker Klubb Snøhetta IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Tobias Ørsnes Klubb Flå IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold-Børgersen, Mathea Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse 6 år Øvelse 1 km fri

7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Thea Sophie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Elsie Klubb Nidelv IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensås, André Klubb Flå IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Uthus, Erling Ringen Klubb Flatås Idrettslag Klasse 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Theo Aleksander Tømmerås Klubb Flå IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen-Folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Fremo, Isak Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 Øvelse 1 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Flå IL Klasse G 10 Øvelse 1 km fri

G 11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Blokhus, Imre Klubb Snøhetta IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 Øvelse 2 km fri

G 12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Blokhus, Iver Klubb Oppdal IL Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Helmer Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 Øvelse 2 km fri

G 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 Øvelse 3 km fri

G 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri

G 15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Flå IL Klasse G 15 Øvelse 5 km fri

G 16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 Øvelse 5 km fri

G 8 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mons Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Bach, Odin Klubb Orkdal IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Fremo, Elias Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Øyvind Klubb Flå IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jesper Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Alfred Olaves Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 Øvelse 1 km fri
Navn Volden, Thomas Sannes Klubb Krokstadøra IL Klasse G 8 Øvelse 1 km fri

G 9 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Linus Klubb Flå IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 Øvelse 1 km fri

J 10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Amalie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Helena Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri
Navn Kvaal, Celine Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 Øvelse 1 km fri

J 11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Kjensteberg, Linnea Klubb Buvik IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Røsbjørgen, Ellen Nyhus Klubb Flå IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri
Navn Tørset, Aurora Helmine Karlsen Klubb Oppdal IL Klasse J 11 Øvelse 2 km fri

J 12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri

J 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri

J 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri

J 16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Flå IL Klasse J 16 Øvelse 5 km fri

J 8 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 8 Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Amalie Ørsnes Klubb Flå IL Klasse J 8 Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 8 Øvelse 1 km fri
Navn Ler, Andrine Losen Klubb Flå IL Klasse J 8 Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Hanna Nordhaug Klubb Lundamo IL Klasse J 8 Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 Øvelse 1 km fri

J 9 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 9 Øvelse 1 km fri

K 17-senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vang, Marina Klubb Strindheim IL Klasse K 17-senior Øvelse 10 km fri

M 17-senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Øystein Klubb Strindheim IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Røsbjørgen, Anders Nyhus Klubb Flå IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix