Hopp til innhold

SP1-cup 4/KM Normal

SP1-cup 4/KM Normal distanse Fri teknikk, start klokka 12.00. Sonerenn fri teknikk, start klokka 11.00.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Surnadal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Segtnan, Haakon Sundli Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holter, Bjørnar Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Volden, Thomas Sannes Klubb Krokstadøra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkestøl, Erika Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Segtnan, Mali Sundli Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkestøl, Idun Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatten, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix