Hopp til innhold

Oslo Skifestival - individuelt 8 - 16 år lørdag og 2.del jaktstart 15-16 år søndag

Individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 8 - 14 år. For klassene 15 år og 16 år er det i tillegg til ordinært fristilsrenn med intervallstart, også 1. del av jaktstart. 2. del av jaktstarten gås søndag i klassisk stil. De 30 første jentene og 30 første guttene fra lørdagens renn i hver klasse, starter etter jaktstartprinsippet, mens resterende starter i fellesstart. De som ikke deltar i klassene 15 år og 16 år lørdag kan melde seg på kun søndag og vil da starte i fellesstarten.

  • Når: 19.1 - 20.01.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andria, Marcus Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brynhildsen, Oskar Andreas Rinden Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Garmann, Elias Segergren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gran, Oliver Junker Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grosch, Frikk Solbakken Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegna, Hans Olav Bekkhus Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingnes, Jens Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karem, Kasper Elvis Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Liam Sebastian Wisløff Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Sander Klungsør Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Robles-Larsen, Daniel Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spydevold, Max August Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strisland, Odin Vie Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svegård, Teodor Vierli Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tofte, Jonas Vigestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Valeur-Taylor, Nicholas Gustav Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Gustav Andersson Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Nils Oscar Nygaard Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Max Vethe Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Erlend Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Arin Nordlys Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Oliver Mariager Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsteen, Herman Rosander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanvold, Matheo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodne, Theo Oscar Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Sander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Huseby, Albert Gil Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærneth, Kasper Knippa Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernes, Patrick Emilio Møller Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Jens Olden Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysvåg, Lukas Blok Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Alexander Winther Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvold, Sigurd Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, David André Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nossen, Edvard Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysveen, Håkon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pira, Otto Martinius Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rivrud, Sander Ferreira Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Gard Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik-Ertzeid, August Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sidelnikov, Ivan Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snekkermoen, Kasper Jamt Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Heimdal Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Øvereng, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ludvig Anker Rosenørn Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vea, Emil Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wildhagen, Edvard Saltveit Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Willand-Grønli, Henrik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wullum, Magnus Storhaug Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bræin, Edvard Thorlacius Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eskeland, Eivind Mathias Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førde, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausdal, Kasper Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen-Hødal, Marius Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Bødalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klaveness, Dag Ramm Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofterød, Sivert Biernat Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morken, Sivert Seim Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordviken, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordviken, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Kristoffer Normann Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olderheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skomedal, Karl Martin Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanay-Olafsen, Theo Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waastad, Bernhard Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waldum-Grevbo, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Freyer, Sander Andreas Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaspersen, Felix Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klafstad, Gaspar Martin Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Juell Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linde-Tonstad, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lång-Gisholt, Gustav Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestjord, Magnus Seland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sidelnikov, Georgy Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wik, Jørgen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegårdstuen, Even Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Iver Sannem Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss-Ulseth, Anders Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Özkan, Emre Daniel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andria, Oscar Ferdinando Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Herman Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lång-Gisholt, Axel Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Axel Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnestad, Håvard Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri