Hopp til innhold

Polarrennet

SNN-cup 19 sone øst. Klassisk, kort dist. indiv. start

  • Når: 15.03.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vestre Jakobselv
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Aigin Jovnna Markusbardni Klubb Sirma IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundquist, Aksel Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløgstad, Alexander Bruun Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larson Myrer, Knut Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørhus-Hansen, Liam Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wigelius, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Ingrid Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Green, Ida Sofie Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Munkebye, Martin Bruhn Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Munkebye, Øyvind Bruhn Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wigelius, Juhán Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP