Hopp til innhold

NNM langrenn, klassisk - Vadsø

Velkommen til NNM 2019! Alle juniorer og seniorer MÅ være registrert i FIS sitt register. Dette for at juniorer og seniorer som ikke er registrert slipper å gå i veteranklassen. - Påmelding av MIX stafett lag kan gjøres via MIN IDRETT/Sportsadmin eller til mailadresse: post@nnm2019.no - Siste frist for påmelding 12.03.2019.

  • Når: 22.03.2019
  • Hvor: Vadsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 145
Start 22.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 145
Start 22.03.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.03.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 145
Start 22.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 145
Start 22.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Javo, Mihkkal Aigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Niemimuukko, Onni Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Idström, Tiina Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Idström, Reima Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Munkebye, Øyvind Bruhn Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wigelius, Juhán Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn veteran - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Frode Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Joks, Stein Klubb Forsøk, IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix