Hopp til innhold

Hemingrennet 2019

Hemingrennet 2019 arrangeres i Holmenkollen onsdag 13.mars Info her: https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html

  • Når: 13.03.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brataas, Sander Sand Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlberg, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ganc-Petersen, Emil Melin Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Philip Leopold Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hildisch, Fredrik Borgen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauritzen, Cornelius Westvik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Middelthon, Lauritz Johan Ellefsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinney, Jacob Alexander Lister Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognehaug, Sigve Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simecek, Adam Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Andreas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Victor Tryaire Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nestvold, Konrad Groven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Vilmer Berg Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Lodin Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zwick, Oliver Forbes Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frantsen, Mats Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klaveness, Dag Ramm Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinney, Luke William Lister Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiggen, Tinius Bleivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjønness, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brataas, Sivert Sand Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Jonas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hartmann, William Otto Hasner Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Erik Høyem Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hildisch, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krekling, Mads Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvstad, Theodor Poul Sponland Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meier-Tang, Gustav Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simecek, David Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexander, Karen Mathilde Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frantsen, Ida Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gram, Ingrid Aall Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gray, Ada Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Madeleine Ræder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høistad, Victoria Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælen-Wik, Synne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Johanne Brinch Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wittusen, Lisa Lindholt Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aandahl, Helene Høiaas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arndt, Oda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkelid, Ida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danbolt, Sofie Rebekka Børve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Detlie, Hannah Celine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofseth-Olsen, Linea Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Louise Karem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund-Iversen, Erle Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nessmo, Isabel Roberts Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Tiri Eriksen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Jenny Berger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Annika Holand Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Eline Holand Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schöldström-Fiala, Kajsa Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maxine Elvrum Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høistad, Celine Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sulejewski, Signe Hermansen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn de Besche, Cornelia Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hamre, Tuva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 16 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langaas, Mille Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnstad, Hermine Johanne Malt Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dreiseitlova, Magdalena Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esaiassen, Vida Danyela Fernandes Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Aurora Sommer Regbo Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lemyre, Ebba Charlotte Marit Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Nora Kristine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meyer, Victoria Grave Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognehaug, Kaja Emilie Hammer Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm-Gundersen, Kaja Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Hermine Aass Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trunova, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Helene Lie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

Menn junior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Muggerud, Andreas Ibsen Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix