Hopp til innhold

Rossignol rennet

Dette blir vårt første renn i den nye flotte skiarenaen Lillomarka Arena som ble åpnet i sommer. Legg merke til at startrekkefølgen i år er satt opp med at Seniorene og Juniorene starter først kl 10:00. Ny oppdatert Innbydelse og oppdatert løypekart er nå lagt på Min Idrett.

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillomarka Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.02.2019 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mandt, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nekkar, Ranja Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Special Olympics - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix