Hopp til innhold

Marit Bjørgen-Rennet fristil 6-14 år

Klassevis fellesstart. Arrangeres av Støren sp.kl. og Rognes il. Info på www.maritbjorgenrennet.no. Merk at 6-7 år går 500 meter. PS! Turrenn fristil 14 km (15-16 år) og 28 km (17 år og eldre) samme dag, se under "turrenn".

  • Når: 13.04.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Støren
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100
Start 13.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Belsvik, Mia Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Dale, Martin Håker Klubb Snøhetta IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Endal, Markus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Leon Klubb Singsås IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Nervik, Ulrik Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Vilde Nordvik Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Sanna Nordvik Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Rogneslien, Berit Nyberget Klubb Åslia Skilag Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berdal, Ola Gangås Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Hovin, Mariann Klubb Inderøy IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Stensem, Solvei Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vognild, Tobias Jørgensen Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Grefstad, Johan Klubb Nor, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Meland, Einar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilsen, Helmer Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Oskar Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lie, Cato Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ross, Daniel Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Volden, Thomas Sannes Klubb Krokstadøra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Emma Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sæther Pigott, Cynthia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rognes, Ingeborg Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rømme, Ingeborg Grønning Klubb Yrjar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Berdal, Astrid Gangås Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix