Hopp til innhold

Gausdalsrennet

Ordinær påmelding er nå stengt men etteranmelding er mulig på EQ timing. Der vil startlister og resultater bli kunngjort. Velkommen på skirenn. Gausdal og Follebu samarbeider om å lage distanserenn i klassisk stil fra 8 år og oppover. Rennet inngår i årets GD Cup. Innbydelse ligger vedlagt. Vi ønsker alle små og store velkommen til Skeikampen Distanser de forskjellige sløyfer (se farger på løypekart): Rød- 1033m Blå- 1118m Gul- 982m Orange- 145m 1km er hele den røde 2km er rød pluss blå løype 3km er rød pluss blå pluss gul 5km er 3km+2km. Passering for ny runde er den oransje tarmen opp mot starten 10km er 3*3km Passering for ny runde er den oransje tarmen opp mot starten

  • Når: 06.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skeikampen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihler-Olsen, Tjalve Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler-Olsen, Tevje Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Gudmund Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flagstad, Vebjørn Leland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mats Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Odin Kleiven Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalane, Even Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Oliver Baastad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vegard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestjord, Magnus Seland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalane, Jørgen Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Kleiven Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flagstad, Aksel Alden Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Harald Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, John Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brudal, Celine Brandlistuen Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandheim, Linnéa Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brudal, Betina Brandlistuen Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ihler-Olsen, Åslaug Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP