Hopp til innhold

Juleskirennet (Avlyst)

Avlyst

  • Når: 27.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: IL NOR skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Lydia Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynum, Amanda Kvernmo Klubb Orkdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Marte Lien Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvås, Tora Eid Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Gunhild Viljugrein Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Værnes, Vegard Uv Klubb Rennebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horten, Eirik Klubb Os IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brurok, Eivind Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Frøseth, Håkon Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halset, Andreas Striger Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moan, Magnus Fjerdingen Klubb Røros IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Solfeldt, Håvard Eriksson Klubb Skaun IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sundli, Arnt Tomas Klubb Sokna IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestermo-Reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øye, Jonas Bogen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Selnæs, Vegar Horneberg Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix