Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Kretsrenn for barn 8-16 år. Klassisk enkeltstart. Rennet inngår i årets Gålå cup.

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 23.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix