Hopp til innhold

BSK-rennet

Det tradisjonsrike BSK rennet arrangeres lørdag 2. februar i Granåsen. Rennet går i klassisk stil og det er normaldistane. Se hjemmesiden for mer informasjon.

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Atkinson, Ivar David Ellerås Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Eliam Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergstrøm, Balder Svarstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elverhøi, Sebastian Almås Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Jonas Semundseth Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvaal, Sigur Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næsgaard, Magnus Svindland Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvik, Kasper Schou Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hals, Johan Myraunet Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Lukas Skorstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Eskil Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkvold, Hauk Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Songedal, Emil Sæteren Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Sindre Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvisvik-Wangen, Sigurd Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Tjærand Aasarød Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Singstad, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mons Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danielsen, Linus Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvik, Oskar Anton Schou Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granlund, Emmet Greger Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkvold, Emre Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorteberg, Bjørn Eimar Endal Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wahlqvist, Hampus Haug Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Maja Ertshus Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gravråkmo, Guro Digernes Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Norun Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvitland, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Kaia Aasarød Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Cynthia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Våga, Sanna Schei Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skraastad, Mari Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sesseng, Lilly Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveli, Mille Størseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gravråkmo, Ella Digernes Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer, Elvira Haugen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Kristine Dale Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Qvenild-Svennungsen, Bjørn Markus Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Børge Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix