Hopp til innhold

Trønder-Lyn Rennet

Kretsrenn i Fristil i Trehørningen Idrettspark i Råbygdmarka på Kvål. Det er skiltet fra E6. Full premiering i alle klasser. Premieutdeling på arenaen, ca 30 min etter siste målgang i hver klasse. Uavhentede premier ettersendes ikke. Felles 6+7 år 1 km, J/G 8-10år 1 km, J/G 11–12 år 2 km, J/G 13–14 år 3 km, J/G 15–16 år 4 km, Junior, senior 5 km, fellesstart(samlet jr/sr). Emit tidtakersystem med brikker vil bli benyttet Påmelding: Online påmelding på MinIdrett, evt: e-post kje-hul@online.no eller mobil 959 08 215. Etteranmelding kun mulig hvis ledige startnummer i klassen, dobbel kontingent fra 13 år

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kvål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Tuva Skogstad Klubb Meldal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold-Børgersen, Mathea Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Årland, Linus Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Vida Grøtte Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Thea Sophie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lenes, Christian Engelschjøn Klubb Tiller IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavseng, Ole Flaa Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Ingebrikt Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rofstad, Oliver Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Jonas Forr Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lenes, Henrik Engelschjøn Klubb Tiller IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Helmer Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hergot, Sindre Klubb Tiller IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vedal, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Hergot, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønning, Gabriel Naustan Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammerås, Oliver Hatledal Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Alfred Olaves Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Julian André Bjørndahl Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Torjus Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Emil Lionel Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavseng, Mathias Flaa Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Tina Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Amalie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvaal, Celine Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smogeli, Lotte Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjensteberg, Linnea Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Andrea Milagros Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvold, Anna Forr Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mari Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Antonsen, Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Signe Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosberggrind, Linnea Storsve Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Sanna Kirkhus Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Luna Sofie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Helena Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Hilma Berggård Klubb Tiller IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lenes, Katharina Engelschjøn Klubb Tiller IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Maiken Rikstad Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Husby Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Strickert, Kristoffer Olsvik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles

Menn senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix