Hopp til innhold

Tessandsprinten

Rennet arrangeres som langrennscross i den nye skicrossløypa på Mån. Rennet inngår i årets GD Cup. Vi har ikke egen hjemmeside, men vi har laget til et arrangement på Facebook der vi legger ut informasjon. All informasjon blir lagt ut her på sportsadmin.

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mån skileikanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlstad, Øyvind Vistekleiven Klubb Tessand IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulberg, Knut Leander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vadet, Elias Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Jens Steinfinsbø Klubb Tessand IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Løkkhaug, Sondre Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Torjus Klubb Vågå IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Lisa Sofie Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramsrud, Hedda Klubb Lesja IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyen, Mina Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Synne Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dalheim, Ingrid Rusten Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammershaug, Sara Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Idun Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sperstad, Kristine Klubb Lom IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vadet, Erle Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Sigrid Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP