Hopp til innhold

KM 2019 Dombås

Lørdag 26. januar: KM Sprint Klassisk stil, søndag 27. januar: KM fellesstart klassisk stil Søndagens fellesstart inngår også i årets Gålå Cup.

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Hvor: Dombås
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krukhaug, Kristin Klubb Dombås IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix