Hopp til innhold

KM 2019 Dombås

Lørdag 26. januar: KM Sprint Klassisk stil, søndag 27. januar: KM fellesstart klassisk stil Søndagens fellesstart inngår også i årets Gålå Cup.

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Hvor: Dombås
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Gunnar Bentdal 2660 DOMBÅS
  • Telefon: 93616420
  • E-post: erland.husom@gmail.com
  • Kontonummer: 20852559803
  • Hjemmeside: http://www.dombaas-il.no
  • TD: Audun Skattebo
  • TD: Torbjørn Broks Pettersen
  • Rennleder: Erland Kirkebøen Husom

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krukhaug, Kristin Klubb Dombås IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Knut Klubb Lesja IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavheim, Kristian Stuedal Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnekleiv, Rein Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vadet, Elias Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjølverud, Johannes Bjorli Klubb Lesjaskog IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Møller, Lars Martin Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Lars Martin Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld-Gilberg, Edvard Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Ole Sigvart Klubb Dombås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramsrud, Hedda Klubb Lesja IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vadet, Erle Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjølverud, Ida Bjorli Klubb Lesjaskog IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavheim, Henriette Stuedal Klubb Dombås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Linda Jeanette Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sverdrup, Mari Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Håkon Mosvold Larsen, NTB Scanpix