Hopp til innhold

Madshusrennet 2019

Madshusrennet arrangeres i forbindelse med Madshus Skifestival som er i Gjøvik distriktet i februar, Redalen IL har arrangert dette rennet i 29 år, og ønsker deg som deltager hjertelig velkommen til Madshusrennet 2018. Klassisk teknikk, enkeltstart, det er Sonerenn for : 8 - 10 år, Kretsrenn for : 11 - 12 år og Landsrenn for :J/G 13 - 14 år, t.o.m K/M Senior se www.madshusrennet.no for mer info. Etter torsdag kl. 23.59 - skal etterpåmelding skal kun skje på tlf. 99328695 - fram til søndag kl. 10.00. Nytt av året er at vi også ønsker å gi de minste en opplevelse av å gå ett skirenn, barnas skirenn blir arrangert fra kl. 10.00 - 10.20, påmelding fra kl. 09.30, start fortløpende fra kl. 10.00 Det ordinære rennet starter kl. 11.00 Velkommen til ei flott skihelg på Øverby Skistadion, Gjøvik.

  • Når: 10.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Øverby Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dullum, Syver Kjeverud Klubb Redalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Ola Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettaløkken, Ådne Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mats Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Max Alexander Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nomerstad, Ådne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsen, Rebecca Rovik Klubb Redalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snipstad, Evelina Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furunes, Oda Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndahl, Anna Skundberg Klubb Varde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Lilly Soleng Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimsbø, Ingjerd Sandvik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Rikke Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Marthe Sofie Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP